520C312V450DC2FS
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
520C312V450DC2FS
JLCPCB Part #
C3813107
Package
Bolt,D76.2xL106.35mm
Description
-40℃~+85℃ 106.35mm 31.75mm 3100uF 450V 76.2mm 8000hrs@85℃ 螺栓,D76.2xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS