CD15CD100DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15CD100DO3
Description
-55℃~+125℃ 10pF 11.4mm 500V 9.1mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS