476ALG050MFBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
476ALG050MFBJ
JLCPCB Part #
C7185700
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 13.5mm 135mA@120Hz 2000hrs@125℃ 27mΩ 3.5mm 47uF 50V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS