MLB10-121-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-121-RC
JLCPCB Part #
C6592653
Package
0806
Description
1 120Ω@100MHz 200mΩ 0806 Ferrite Beads ROHS