MLB10-151-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-151-RC
JLCPCB Part #
C5799434
Package
0806
Description
1 150Ω@100MHz 200mΩ 0806 Ferrite Beads ROHS