MLB10-102-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-102-RC
JLCPCB Part #
C7226527
Package
0806
Description
1 1kΩ@100MHz 450mΩ 0806 Ferrite Beads ROHS