LS03-72NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS03-72NJ-RC
JLCPCB Part #
C6980674
Package
0603
Description
1.5A 120mΩ 72nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS