MLB10-170-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-170-RC
JLCPCB Part #
C6592657
Package
0806
Description
1 100mΩ 17Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS