PCI60-150M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCI60-150M-RC
JLCPCB Part #
C6627407
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
15uH 36mΩ 4A 8A ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS