PCI20-470M-RC
MFR.Part #
PCI20-470M-RC
JLCPCB Part #
C17261825
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
47uH 500mA 500mA 640mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS