PZ1AL22B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL22B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266666
Description
15Ω 1W 1uA@16V 22V SOD-123FL Zener Diodes ROHS