PZ1AH36B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH36B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256927
Description
1W 1uA@27V 36V 40Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS