PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH6V2B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256935
Description
1W 3Ω 5uA@2V 6.2V SOD-123HE Zener Diodes ROHS