RDC50-471K-RC
MFR.Part #
RDC50-471K-RC
JLCPCB Part #
C6171405
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
470uH 78mΩ 8.8A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS