PCSV65-8R2M-RC
MFR.Part #
PCSV65-8R2M-RC
JLCPCB Part #
C17187814
Package
SMD,6x6mm
Description
2.9A 4.6A 53mΩ 8.2uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS