PCHC40-1R0M-RC
MFR.Part #
PCHC40-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C5706656
Package
SMD,13.2x9.9mm
Description
10A 11A 1uH 6mΩ ±20% SMD,13.2x9.9mm Power Inductors ROHS