CTDR5F-120K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDR5F-120K
JLCPCB Part #
C5603679
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
12uH 35A 4mΩ 60A ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS