RDC60-471K-RC
MFR.Part #
RDC60-471K-RC
JLCPCB Part #
C7337403
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
12.5A 470uH 61mΩ ±10% 插件,D=50.8mm Power Inductors ROHS