PZ1AH3V6B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH3V6B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5830519
Description
100uA@1V 1W 3.6V 8Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS