PZ1AH25B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH25B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7328940
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1W 1uA@19V 23.75V~26.25V 25V 750Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS