PZ1AH5V6B-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZ1AH5V6B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5713748
Package
SOD-123HE
Description
10uA@2V 1W 4Ω 5.6V SOD-123HE Zener Diodes ROHS