PZ1AL3V6B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL3V6B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256941
Description
100uA@1V 1W 3.6V 8Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS