PZ1AH43B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH43B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7030366
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5kΩ 1W 1uA@33V 40.85V~45.15V 43V 45Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS