SMAC25-22G-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
SMAC25-22G-RC
JLCPCB Part #
C6229593
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
22nH 3A 4.2mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS