RDC30-3R3K-RC
MFR.Part #
RDC30-3R3K-RC
JLCPCB Part #
C7337393
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
21A 3.3uH 3mΩ 74A ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS