PCHC1265HP-1R8M
MFR.Part #
PCHC1265HP-1R8M
JLCPCB Part #
C17675477
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1.8uH 24A 40A 4mΩ ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS