MCB10-751-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MCB10-751-RC
JLCPCB Part #
C7225530
Package
0806
Description
1 300mΩ 750Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS