EKMS251VSN681MQ40S
MFR.Part #
EKMS251VSN681MQ40S
JLCPCB Part #
C5728026
Package
Plugin,D25.4xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.02A@120Hz 25.4mm 250V 3000hrs@105℃ 42.5mm 680uF ±20% Plugin,D25.4xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS