EKMS201VSN102MQ40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS201VSN102MQ40S
JLCPCB Part #
C3724402
Package
Plugin,D25.4xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.45A@120Hz 200V 25.4mm 3000hrs@105℃ 42.5mm ±20% 插件,D25.4xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS