E32D630HPN223MC67U
MFR.Part #
E32D630HPN223MC67U
JLCPCB Part #
C3814224
Package
Bolt,D50.8xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 13.52A@120Hz 14.8mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 22000uF 50.8mm 63V 66.68mm ±20% 螺栓,D50.8xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS