EKMH350VNN103MQ45W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH350VNN103MQ45W
JLCPCB Part #
C1602808
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.0996A@100kHz 35V 41mΩ@120Hz 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS