EKZE500ETE471MK20S
MFR.Part #
EKZE500ETE471MK20S
JLCPCB Part #
C841737
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 470uF 50V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS