ELXV800ELL470MH15D
MFR.Part #
ELXV800ELL470MH15D
JLCPCB Part #
C1498933
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 3.5mm 3000hrs@105℃ 350mΩ 47uF 72mA@120Hz 80V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS