SST25VF010A-33-4I-SAE-T
MFR.Part #
SST25VF010A-33-4I-SAE-T
JLCPCB Part #
C624749
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 1Mbit 2.7V~3.6V 33MHz 8uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS