MPLAD30KP160A
MFR.Part #
MPLAD30KP160A
JLCPCB Part #
C3701878
Description
-55℃~+150℃ 10uA 116A 160V 178V 259V 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)