SST25VF512A-33-4I-SAE-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST25VF512A-33-4I-SAE-T
JLCPCB Part #
C624759
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 18ms 2.7V~3.6V 33MHz 8uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS