SST25VF010A-33-4C-QAE-T
MFR.Part #
SST25VF010A-33-4C-QAE-T
JLCPCB Part #
C629140
Description
0℃~+70℃ 100 Years 100,000 cycles 2.7V~3.6V 25ms 33MHz 4Mbit 8uA SPI WSON-8-EP(5x6) NOR FLASH ROHS