826AVG063MFBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
826AVG063MFBJ
JLCPCB Part #
C5564609
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 105mA@120Hz 13.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 32mΩ 63V 82uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS