SLPX391M315E3P3
MFR.Part #
SLPX391M315E3P3
JLCPCB Part #
C2623979
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.15A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 315V 32mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS