380LX820M500H042
MFR.Part #
380LX820M500H042
JLCPCB Part #
C2621820
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.455Ω@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 40mm 500V 82uF 880mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS