109LBB025M2BE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
109LBB025M2BE
JLCPCB Part #
C5472640
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 25V 3.2A@120Hz 3000hrs@85℃ 37mm 49.736mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS