AVRF108M06F24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVRF108M06F24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000uF 160mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 600mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS