MAL209353391E3
MFR.Part #
MAL209353391E3
JLCPCB Part #
C1606031
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.67A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 250V 290mΩ@120Hz 37mm 390uF ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS