RC050M330LO5*11TH-2A1Et
MFR.Part #
RC050M330LO5*11TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C507125
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 220mA@100kHz 2mm 33uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS