RD400M100LO10*16TH-2A2E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD400M100LO10*16TH-2A2E
JLCPCB Part #
C2837977
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS