RC100M221LO10*30H-8A1C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M221LO10*30H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837946
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 100V 10mm 220uF 30mm 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS