HD160M221LO18*26TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
HD160M221LO18*26TH-2A1E
JLCPCB Part #
C2837955
Package
Plugin,D18xL26mm
Description
160V 18mm 220uF 26mm ±20% 插件,D18xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS