BC016M221LO6.3*8L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
BC016M221LO6.3*8L-1A4T
JLCPCB Part #
C513940
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS