PCU035M101E080SM1R
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
PCU035M101E080SM1R
JLCPCB Part #
C22388859
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
100uF 35V 6.3mm 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS