PBC025M102E180RR1B
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
PBC025M102E180RR1B
JLCPCB Part #
C48639181
Package
Plugin,D6.3xL18mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 18mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL18mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS